یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَالاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقََنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یا اَرحَمَ الرّاحِمِین


شرکت تولیدی سینا دکور با هدف زیباسازی منازل و محل کار هموطنان عزیز و در راستای عمل به شعار تولید ملی ،‌ اقدام به تولید دکورهای زیبا و به روز از جنس پی وی سی ،‌ضد آب و قابل شستشو نموده تا زمینه رضایتمندی هموطنان عزیز را فراهم نموده و زیبایی را به خانه و محل کار مشتریان عزیز خود هدیه دهد.

دکورها وزیر دکورهای ما بسیار کاربردی بوده که علاوه بر زیبایی بخشی ، باعث نظم و ترتیب بیشتر در منزل و محل کار شما می باشد.

محصولات سینا دکور با فکر و تمرکز به نیازهای مشتریان عزیز ، متناسب با محل های گوناگون مانند اتاق کودکان ، آشپزخانه ،‌ هال و پذیرایی ،‌حمام و دستشویی ، راهرو و راه پله و محل کار تولید شده و جوابگوی اکثر نیازهای مشتریان می باشد.

مشتریان عزیز در صورتی که طرح و نمونه خاصی در نظر داشتند می توانند با ما در میان بگذارند تا نسبت به تولید و آماده سازی محصول مورد نظر اقدام نماییم.

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان باعث رشد بیشتر ما بوده و محصولات متوع تر و بیشتری را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

شماره تلفن های ارتباطی ما : 09331690820- 09035257726

تلگرام:sinadecor@

اینستاگرام:sinadecor95

ایمیل : mjm95@chmail.ir